czwartek, 27 marca 2014

Wielkanocne jajka – karczochy w jodełkęKolejny raz robiłam zdjęcia w warunkach spartańskich. Tak się dziwnie składa, że w weekendy, gdy teoretycznie mogłabym spokojnie w ciągu dnia zrobić zdjęcia na ‘zaś’, nie mam na to czasu. O wiele łatwiej znaleźć chwilę w środku tygodnia - wieczorem. Niestety, w takich warunkach ‘ciemność widzę’. Zrobienie przyzwoitych fotografii wymaga nie lada gimnastyki. Przy zapalonych wszystkich światłach (no… raptem żyrandol z 1 żarówką oraz lampka biurkowa) i zastosowaniu bloku technicznego w zastępstwie namiotu bezcieniowego uzyskuję kompromis między tym, co chciałabym Wam pokazać, a tym, co jestem w stanie z fotografii wyciągnąć i poprawić w PhotoScape.

Poniższe jajka – karczochy są wielkości jaja kurzego. Mniejsze od tych z poprzedniego posta o 2-3 cm. Technika przyczepiania wstążeczek trochę inna. Kojarzy się z jodełką, stąd też tytuł posta. 
3 komentarze:


 1. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń

PRAWA AUTORSKIE

Projekty biżuterii, zdjęcia i teksty umieszczone na tym blogu, podlegają ochronie prawnej zgodnie z Ustawą z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2000 r, Nr 80, poz. 904, z późn. zm.) są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich powielanie i kopiowanie.